Hodnotenie obchodu
4,8
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
685 hodnotení
5
632x
4
29x
3
7x
2
1x
1
16x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Obchod som objavila náhodne pri hľadaní nejakých kuchynských potrieb. Som maximálne spokojná s cenou a kvalitou tovaru. Seriózny obchod, odporúčam!
Dobrý deň. Ďakujeme za nákup a hodnotenie.
SK
Silvia Kollárová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2025
Super, tovar presne ako na obrazku.
EG
Eva Gasperova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2025
KH
Katarina Harustiakova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2025
PA
Peter Adam
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.1.2025
Rýchlosť, férovosť!
Dobrý deň. Ďakujeme za nákup a hodnotenie.
+ Dobrýe veci
Nic
Dobrý deň. Ďakujeme za nákup a hodnotenie.
AJ
Alžbeta Jedináková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.1.2025
JB
Jozef Bučka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.1.2025
Bol to priemerný nákup s chybičkami krásy. Tovar bol dobre zabalený. Škoda, že som musel na hrnčeku niečo domaľovať-vyspraviť. Komunikácia mohla byť jednoduchšia
LK
Ladislav Kubo
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.1.2025
Som spokojný, keď dodávka meškala, ospravedlnili sa a vysvetlili dôvod.
KO
Katka Ozsvaldova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.1.2025
ĽK
Ľubomír Kavčák
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.1.2025
Obchod v poriadku. Ale kotlina je len pre takého, čo si to vie upraviť, pozvárať. Dno je hefnuté len na šiestich bodoch, komínový výstup len na troch a aj tak jeden nedržal. Takže, všetko bolo potrebné pozvárať. To je výčitka na výrobcu. Táto je už štvrtá kotlina od tohto výrobcu, čo som dával do poriadku, vrátane ďalších vylepšení. (3mm nerez plech na dno ohniska, úprava otvorov na popol)
LP
Lubomir Pastorek
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
21.1.2025
RŠ
Richard Ščury
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2025
v poriadku ....
JL
Jaroslav Lietava
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2025
Priemerný obchod s trochu dlhou dodacou dobou. Tovar bol dobre zabalený a nehrozilo jeho poškodenie. Za to palec hore. Komunikácia so zbytočným balastom-koho zaujíma, že vám balia tovar.
Dobrý deň. Priebežné informovanie o stave objednávky zaujíma 99% klientov, pomáha informovať o tom, že môžu očakávať svoju objednávku a hlavne kuriéra. Ďakujeme za vaše hodnotenie a pochvalu nášho balenia. Veríme, že sa do nášho obchodu ešte vrátite. Ďakujeme
JP
Janka Palkechova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.1.2025
👍🥇
DS
Dagmar Sasova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.1.2025
Áno velmi
JS
Ján Senko
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.1.2025
Stabilný e shop, so štandardnými podmienkami, rýchle doručenie, okamžitá komunikácia, tovar spokojnosť.
Dobrý deň. Ďakujeme za nákup a hodnotenie.
