Hodnotenie obchodu
4,8
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
702 hodnotení
5
650x
4
29x
3
7x
2
1x
1
15x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Rýchledodanie všetko prislo v poriadku, kotlik 14l uplne pre nasu rodinku postačujuci, platňa super
+ Rýchle vybavenie aj dodanie
JB
Júlia Borčinová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.10.2025
Sada je vynikajúca a praktická v kuchyni.
Odporúčam.
Spokojnosť
KL
Katarína Lazorova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.10.2025
Spokojnosť
ZG
Zdeno Gonsenica
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.10.2025
Super
Promptne vybavenie mojej objednávky, rýchle doručenie za mňa super. Odporúčam.
...celková spokojnosť,rýchle doručenie
BM
Branislav Margorín
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.10.2025
Ďakujem za rýchle dodanie. V ohnisku by mohla byt mriežka , aby oheň nebol priamo na dne . Tým predĺži životnosť ohniska a nepríde k prepaleniu dna. Aj dymovodu by mal byť dlhší. Aspoň 1,5m.
BR
Beáta Ružičková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.10.2025
Super rýchle dodanie a kvalitný výrobok za dobru cenu
+ Rychle dodanie spokojna som s tovarom
+ Doručenie tovaru v poriadku a richlo
M
MV
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.10.2025
rychle dodanie a super komunikacia !
DP
Dominika Poláková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.10.2025
Som veľmi spokojná s tovarom aj rýchlosťou doručenia 😊
Moja objednávka bola veľmi rýchlo a kvalitne vybavená.Som veľmi spokojná s vašou službou a určite budem odporúčať aj ostatným mojim priateľom.Patrí vám veľká vďaka a prajem vám veľa spokojných zakaznikov.
PF
Pavol Fifik
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.9.2025
Spokojnosť, velmi rýchle dodanie.
VH
Veronika Haluščakova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.9.2025
Veľmi, rýchle dodanie, super zabalené 👍👍👍
+ Rýchle dodanie
+ Super cena
TĎ
Tibor Ďurika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.9.2025
S obchodom som viac než maximálne spokojný.
+ rychly internetovy obchod
tovar kotlik bol doruceny do dvaoch dni. Uy sme ho aj otestovali,je super. Odporucam.
